Reklamy na skrzydłach

Na większości naszych skrzydeł możliwe jest naklejenie indywidualnie projektowanych reklam.
Jakie są warunki ich wykonania i wymagania dotyczące projektu?

Reklamy wykonujemy z reguły na dolnej powierzchni skrzydeł. Jeśli skrzydło w standardowej wersji ma na dolnej powierzchni jakąś grafikę, możemy na specjalne zamówienie zrezygnować z niej na rzecz białego tła. UWAGA – musimy to wiedzieć w momencie zamówienia skrzydła.

Wkomponowanie niektórych reklam w istniejącą już grafikę skrzydła nie zawsze jest możliwe lub wymusza znaczne ograniczenia, na przykład co do wielkości lub umiejscowienia reklamy.

Reklamy wyklejamy z samoprzylepnej tkaniny paralotniowej w ograniczonej gamie kolorów. Brak jest możliwości stosowania przejść tonalnych i bardziej skomplikowanych kształtów lub niestandardowych kolorów. Nasz dział projektowy podczas wizualizacji i wyceny reklamy poinformuje o ewentualnych koniecznych zmianach lub uproszczeniach oryginalnych projektów nadesłanych przez klienta.

Do wizualizacji i wyceny reklamy potrzebujemy kilku informacji:

  • model skrzydła
  • rozmiar skrzydła
  • kolor skrzydła
  • informacje o preferowanym umiejscowieniu (prosty opis, górna/dolna powierzchnia, wielkość logo itp.)
  • logo w formacie wektorowym: cdr (maks. wersja X6), wmf, eps, pdf, ai (nie możemy zagwarantować możliwości jego wykorzystania, czasami podczas importu mogą wystąpić błędy)
  • jeśli dostarczony zostanie obraz w innym formacie, możemy go opracować, tak by stał się użyteczny, jednak ta usługa wykonana będzie za dodatkową opłatą
  • wszelkie inne informacje lub życzenia.

UWAGA: wykonujemy naklejanie reklam wyłącznie na skrzydłach naszej produkcji.

Nie możemy brać odpowiedzialności za wyklejanie ich na obcych konstrukcjach, gdyż nie wiemy jak reklama zachowa się na innych materiałach, czy nie będzie zbyt transparentna, nie będzie odpadać czy wreszcie nie pogorszy przypadkiem walorów lotnych innych skrzydeł czy latawców.

Możemy również wyciąć reklamę (bez wyklejania) i wtedy klient na własną odpowiedzialność może nakleić ją sobie na czym tylko chce.